Kofferbak- en voetruimteverlichting 9N

Ruud9N

Premium lid
Op internet vond ik deze verlichting voor de voetenruimte en kofferbak.
Is dit plug and play of moeten er ook nog draden e.d. getrokken worden?
In de kofferbak heb ik gezien dat daar een houder zit maar in de voetenruimte kon ik niets vinden.

http://shop.ahw-shop.de/kofferraumb...offerraum-original-vw-leuchte-6l0947415?c=966

6L0947415.jpg
 
Volkswagen  '03 Polo 9N 
Helaas niet plug en play Ruud. In de kofferbak zit een houder (zoals je al zei) maar in de voetruimte zit niks. Hiervoor heb ik zelf led-strips gebruikt, en de +/- van de interieurverlichting genomen.
 
Volkswagen  Polo 
Ik heb nu al kofferbak verlichting aan een kant is dit ook optioneel dan ofzo? Of wil jij het aan beide kanten
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Volkswagen  Polo 6R 
In de kofferruimte heb ik er ook al eentje hangen aan de rechterkant. (9N3)
Volgens mij kan je daar gerust op aftappen als je aan beide zijden wil.
 
Volkswagen  Polo 9N3 
Ik denk dat het een optie was want ik heb helemaal niets in de kofferbak.
Heb alleen de plek gevonden waar je het in kan klikken vermoed ik.
Maar lijkt mij wel handig als het lampje ook stroom krijgt. :P

Beide kanten zou wel leuk zijn maar voor 1 kant teken ik ook al hoor.
 
Volkswagen  '03 Polo 9N 
Heb er aan beide kanten led strip's onder gezet:cool: gewoon van de Action, paar draadjes trekken en klaar:mrgreen:
 
Volkswagen  Polo 
Ik heb aan een kant rechts halogeen voor led gewisseld zoveel maar zoveel licht geeft het niet
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Volkswagen  Polo 6R 
Ik heb dit ledje erin zitten : AliExpress
Is niet optimaal want je moet een heel klein beetje van het witte plastic voetje afvijlen voordat het, maar dit geeft echt veel licht. Is echt een bak vol licht. Véél beter dan het halogeen lampje dat ervoor inzat. Ik zal vanavond een foto posten.
 
Volkswagen  Polo 9N3 
Volkswagen  Polo 9N3 
Dank voor de How-to maar dat gaat hem dus echt niet worden. Ben al slecht in sleutelen maar met de electra moet ik echt niet gaan klooien.
Gebruik mijn zaklamp wel. :)
 
Volkswagen  '03 Polo 9N 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!