wat heb jij gedaan aan en voor je polo vandaag

De remschijven en blokken aan de achteras vervangen. Voor mij de eerste keer dat ik zo'n soort klus zelf aan m'n auto heb gedaan. Beetje spannend natuurlijk wel want het zijn tenslotte wel je remmen. Maar het lijkt allemaal goed gelukt zo na het rijden van een paar testkilometers, hoor in ieder geval geen rare geluiden.
20250924_203333.webp
Ziet er netjes uit!
Niveau van je remvloeistof gecheckt?
 
Volkswagen  Polo 6R 
Ziet er netjes uit!
Niveau van je remvloeistof gecheckt?

Bedankt, had het dopje van het reservoir er even af gedraaid voor het terugduwen van de remzuigers. Was nadien vrij hoog inderdaad maar heb na die tijd een testritje gedaan en ook eerst even een paar keer het rempedaal ingetrapt om de remzuigers weer contact te laten maken met de blokken. Zal nu wel iets gedaald zijn maar moet er nog even weer naar kijken inderdaad.
 
Volkswagen  Polo 9N3 1.6 16V '09 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!