Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Dank voor je reactie.Je moet verkeersbordenherkenning hebben en je moet een dataset naar je camera flashen met TJA. Als je een 2Q0 cam hebt en ACC (zal bij jou 2Q0 zijn) heb je geen andere hardware nodig.
Vind ik persoonlijk niet mooi.Hallo allemaal ,
Ik heb een vraagje , ik ga mn remklauwen voor rood maken, nu heb ik achter trommelremmen , is het gek als ik die ook rood maak ?
Zoeken op internet heeft me niet veel plaatjes opgeleverd om als voorbeeld te dienen.
Kan geen kwaad zolang dat niet de buis in gaat.
Ik zou ze zelf even oppoetsen met chrome polijst. Onderhoud is behoud, zo ook het (nu nog) oppervlakkige roest weghalen.Bij de bandenwissel viel mij deze roestplek op een van de schokbrekers op. Denken jullie dat dit kwaad kan? Zitten er nog geen jaar onder.
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.