Emiel's polo 9n3

Re: Emiel stelt zich voor

zie het inderdaad, maar 215 is natuurlijk een cm breder, geen idee of eht dan gaat aanlopen bij veerschotels of wielkasten.

Maar ik pas ze gewoon eerst en dan zien we wel...
 
Re: Emiel stelt zich voor

fotoshop is ook niet mijn sterkste kant, was gewoon op een site van een banden/velgenwinkel... Komen nu als het goed is 17inch crosspolo velgen onder.

@ soedje, GTI logo gaat er ook echt wel vanaf hoor, gaat mij erom dat ik het mooi vind, snelheid in een mijn auto kan me echt gestolen worden, gebruik het niet en kan er helemaal niks mee, ben blij als ik max 1x de 100 aankan tikken op weg naar het werk... Liever een zuinigere auto. of ik nu met 65pk of met 150 (die ik nu heb) stilsta voor het stoplicht, harder ga ik er niet mee.

Dan pak ik de motor wel, 120pk met 190kg, dat komt van de plaats, daar kun je wat voor (betaalbare) auto dan ook tegenover zetten, die legt het zeker weten af.. Daarbij komt dat een auto met minder pk's minder uitnodigd tot hard rijden en daardoor beter is voor mijn boeteuitgave :mrgreen:
 
Re: Emiel stelt zich voor

Dat werkt dus nog niet, zometeen in elk geval de polo ophalen, winterbanden liggen er al op, puntjes waar ik me aan stoorde zijn verholpen en beurt/apk gehad dus kan er tegenaan.

Wat ligt er al klaar
Dubbel din pioneer
led verlichting helemaal rondom (stadlicht, kentekenverlichting/binnenverlichting)
Xenon 4300k
Chrome knipperlichtlampjes
Honinggraad grillen (moet alleen nog DRL kopen voor op de plaats van de mistlichten)
Armsteun
En morgen als het goed is 17inch crosspolo velgen ophalen, kunnen die er nog even een maandje onder...
 
Re: Emiel stelt zich voor

Weet je al wat je als eerste gaat doen?

Werkzaamheden genoeg om even vooruit te kunnen zo te zien :)

Lukt het met je foto's ??
 
Volkswagen  Polo bm 
Re: Emiel stelt zich voor

[resize=640:zij9o9ip]http://i239.photobucket.com/albums/ff221/emiel10/Detailen/2ca841e2.jpg[/resize:zij9o9ip]
 
Re: Emiel stelt zich voor

[resize=640]http://s239.photobucket.com/albums/ff22 ... a841e2.jpg[/resize]

Misschien eens metzonder spaties? :P
(@ alle spelllings'checkers' ik weet dat 't geen correct nederlands is)

ohw alleen ff gemist dat je linkt naar een album :lol:
maargoed als je de link naar een foto ertussen zet dan zou 't moeten werken ;)
 
VW  6R 
Re: Emiel stelt zich voor

Geweldig die fijn gepoetste auto ;)

Jij hebt nog een pbtje ontvangen van me ;)
 
Re: Emiel stelt zich voor

foto's zal ik nog eens gaan proberen dan. Auto is overigens nog niet gepoetst, ziet er niet uit ;)

En ook die gele krijtletters op de banden zien er niet uit haha, al zijn die er inmiddels wel af.

Xenon en led stadslicht is inmiddels ook gemonteerd. Moet alleen nog 4 naafkapjes vinden voor de velgen, en dan van de winter opnieuw laten spuiten, zit aardig wat stoeprandschade op... :evil:

Gisteren bezig geweest met alle kabels leggen voor een actief woofertje wat ik nog heb liggen, standaard klinkt het toch net niet lekker.

Nieuwe matten staat ook hoog op de lijst, nu liggen er universele in welke telkens naar voren schuiven onder de pedalen, dat kan natuurlijk nooit de bedoeling zijn...
 
Re: Emiel stelt zich voor

weer even een update, aantal kleine dingen gedaan van het weekend, radio aangesloten en actieve sub geinstalleerd, en de helft van de GTI grill vast gemonteerd, nu nog opzoek naar juiste DRL en kunnen de buitenste 2 grillstukken ook vervangen worden
stadslicht vervangen:
Voor:
[resize=640:1uibl17f]http://i239.photobucket.com/albums/ff221/emiel10/polo%209n3/aa3b5315.jpg[/resize:1uibl17f]
Na:
[resize=640:1uibl17f]http://i239.photobucket.com/albums/ff221/emiel10/polo%209n3/9e26138a.jpg[/resize:1uibl17f]

grill voor:
[resize=640:1uibl17f]http://i239.photobucket.com/albums/ff221/emiel10/polo%209n3/88e0eb1b.jpg[/resize:1uibl17f]
grill na:[resize=640:1uibl17f]http://i239.photobucket.com/albums/ff221/emiel10/polo%209n3/49379ffa.jpg[/resize:1uibl17f]
 
Re: Emiel stelt zich voor

verder ga ik deze week nog W8 binnenverlichting bestellen, achterruitenwisser is echt op dus die moet ik een nieuwe hebben.
Matten zijn besteld en er komt nog een nieuwe middenconsole (was bij de koop inbegrepen maar zat levertijd op)

Dan van het weekend de velgen weer wisselen en deze wegbrengen om weer als nieuw te laten maken van de winter, even kijken waar ik dat geregeld krijg voor een leuk prijsje.

Dan denk ik toch dat ik een zijscherm en de bijrijdersdeur even over laat spuiten, die zijn niet helemaal netjes meer. En dan is de polo klaar, blijft een daily voorlopig dus moet gewoon rijden en verder niks..
 
Re: Emiel stelt zich voor

Die polo mag zich gelukkig prijzen met jou als eigenaar ;) Je bent goed bezig!
 
Re: Emiel stelt zich voor

ben ook aan het denken over een chrome/alu kamei grill zeg maar, weet niet precies hoe het heet maar denk dat ik die van de week ook een ophaal, breekt het net wat en geeft de polo wat meer het volkswagen gezicht

AlHEUx+GlWlavlXTh9IRpA==.jpg
 
Re: Emiel stelt zich voor

Dat is inderdaad wel mooi, zo krijgt de neus wat meer weg van een touran.
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!