Stoelverwarming inbouwen

Vanmiddag ga ik nieuwe stoelen met stoelverwarming inbouwen (tenminste dat is de bedoeling)
Nu heb ik nog een paar vragen, ik zoek nog een goede how-to met, of omschrijving en lokaties van de onderdelen waar je moet zijn en wat er daarvoor losgehaald moet worden aan dashboard
De routing van de kabels, ik heb een kufatec/vagshop kabelboompje.
Alvast bedankt en wish me luck
 
Volkswagen  Polo 6r comfortline 
Nu weer het volgende, ook de gordelspanners vervangen en nu zit er een storing in met weerstand te laag.
Is dit het stekkertje wat niet goed los komt? Ik zou de gordelspanner kunne doormeten, dan moet de weerstand 200 ohm zijn toch?

We blijven bezig!
 
Volkswagen  Polo 6r comfortline 
Het probleem is opgelost, ik had het stekkertje niet goed in de gordelspanner gedrukt.

Ben hier achter gekomen door de verschillende weerstandswaarden uit te lezen met behulp van vcds.

Module 15 airbags en dan het blokje rechtsonder bij "these are safe" daar kun je de verschillende componenten live uitlezen op weerstandswaardes tevens staan hier ook het aantal crashes (frontal, passenger side, driverside)

Nu alleen nog de schakelaars omwisselen bij de sloop en een reparatiedraad halen bij de dealer en poort 37 doorlussen.
 
Volkswagen  Polo 6r comfortline 
die bij de lichtschakelaar zou ik er gewoon aan solderen. geen gedoe met connectoren.
voor de zekeringenkast kun je een halve 000 979 227 E aan de zwart/rode kabel solderen en op 37a steken. dan de kabel naar de module op 37b

Ik heb laatst bij de dealer gevraagd naar een reparatiedraad die ik in de zekeringkast kan steken omdat ik binnenkort een 12 volt aansluiting wilt inbouwen en deze op de zekeringkast wil insteken. Ik heb reparatiedraad 000979135e meegekregen, wat is het verschil?
 
Volkswagen  Polo 6C Highline 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!