Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Nu: 95 / 110 g/km
vanaf 1 juli 2012: 91 / 102 g/km
vanaf 2013: 88 / 95 g/km
vanaf 2014: 86 / 89 g/km
vanaf 2015: 83 g/km voor diesel en benzine
Wat ik begrepen heb is dat we op 1 januari 2014 weer wegenbelasting gaan betalen. ( voor mij is dat dacht ik € 63,- per maand )
en verkopen.....tja, wat denk je dan nog ervoor terug te krijgen ? Ik verwacht dat de markt dan zal overlopen van ex-wegenbelastingvrije autootjes![]()
Deze tabel is voor de BPM vrijstelling en heeft niks met de MRB te maken. Verder is nog nergens bekend gemaakt wat het tarief wordt in 2014.Weet niet wat de uitstoot van een BM is?
Maar dit staat op de planning:
Barry, belasting mag wel stuk meer zijn maar voor de diesel betaal je ook een stuk minder![]()
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.