Polo dashboard schakelaar verlichting defect

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Verwijderd lid 9959
  • Startdatum Startdatum
V

Verwijderd lid 9959

Hi mensen,

Het valt mij nu pas eigenlijk op dat de dashboard verlichting van de schakelaren niet werken, ik heb een T6 BCM iemand een mogelijke oplossing? ik heb al een VCDS kabel besteld nog geen autoscan uitgevoerd.

Foto:
15107742598841871737800-jpg.20566


Foto is van een ander lid.
 
Heb je je oude/originele coding waarden niet opgeslagen? Dan die even terug zetten en opnieuw modden..
Nee ik heb niets verricht qua installatie, dit allemaal laten doen door VAS + inbouw + BCM inleren etc..
 
12V verlichting werkt ook niet van de aansteker, ik vermoed dat alles daarop gebaseerd is niet? indien ik dat lampje vervang dan zal alles weer gaan werken?
 
Heb je iets om te coderen?

Ik ga morgen mijn auto een grote beurt geven en dus via obdeleven me service resetten, als ik het niet vergeet kan ik even kijken.
Heb op dit moment niets om te coderen, maar kan je mij aub opgeven dan kan ik VAS een indicatie geven want ze weten zelf ook niet waar het aan ligt ze moeten het uitzoeken.
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!