Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Wat kost het zodat ik alleen het glas kan over zettenIk heb een hele kilometerteller voor je. Maar dat kost wel wat.![]()
Tandpasta.Welk spul kan je er beste voor gebruiken polijsten is denk ik te korrelig
Zie hier geen antwoord staan...
Maar is het glas te vervangen? Heb 2 barstjes.
Zo ja hoe? Heb ook gezocht naar los glas voor je km teller, maar vrees dat t niet los te kopen is.
- accu pool eraf en pas erop wanneer je teller er weer in zit@Martien dat je de teller eruit kan schroeven zag ik. Maar kan het glas/scherm ook van de unit af of zit dat vastgelijmd?
Hoop dat het eraf geklikt kan worden.
En 2e vraag. Als ik de unit eruit haal en weer terug zet, moet de unit dan weer ingelezen worden? Of is dat enkel bij het plaatsen van een ander.
hey mocht ik nou een mooie teller te koop hebben
- accu pool eraf en pas erop wanneer je teller er weer in zit
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.