Hoogvliet / Spijkenisse / Albrandswaard / Barendrecht

Status
Niet open voor verdere reacties.
Als iedereen zijn voorkeur kan posten kunnen we een datum prikken. Zet ook even erbij met wat welke auto je komt :)

- Doordeweeks elke avond vanaf 7.
- Zaterdag gehele dag
- Zondagavond

- VW Polo BM 6R 1.2 TDI Glacier Blue - Verdonkerde ramen.
 
vanaf 7 uur heeft geen nut (Donker), zaterdag e.v.t overdag wanneer het licht is, is misschien te doen! :mrgreen:
 
De nieuwe parkeergarage van spijkenisse lijkt me ook cool niet? Dies vaak leeg na 7 :mrgreen: maar een zaterdag ken ik denk ik wel :P
 
ik loop continu dienst dus om nou mijn hele rooster hier te plakken... :P
plannen jullie maar wat dan kan ik vanzelf kijken of ik vrij ben
 
Snowdude zei:
Ondanks dat er nog geen Mini-Meet is afgesproken....wie uit de buurt zin heeft in een praatje en een bakkie kan ff langs wippen bij mij in de winkel.

Ben er van 11 tot 16 uur (soms langer).... :mrgreen:

Welke winkel is dat?
 
Goed,

Weinig reacties helaas.

Ik zet hem om zondag 14 november net als de Brabant meet :)

14:00 - Locatie zal ik nog ff bekijken, maar zal dus tussen barendrecht en hoogvliet zijn

Laat f weten of je erbij bent, meer dan 5 lijkt me wel het minimum :)
 
Zo is het eAziness. Gewoon een dag en tijd checken en dan gewooon kijken wat het animo is.

Mooi iniatief btw! Hoe kwam ik er toch op?! ;)

Robert
 
Hey, is de mini meet al geweest? (zal vast wel)
Sinds 4 januari ook in het bezit van een Polo BM.
En ik woon in Spijkenisse.
Komt er binnenkort nog een nieuwe meet?
 
Hoi, weet niet wie er zin heeft in een Mini-Meeting in Hoogvliet zaterdag 31 maart op de Gadering?? Kan bij mij op de zaak, paarkeer genoeg en natuurlijk een bakkie koffie met een plakje cake :-) ....dacht aan een uurtje of 3.

IK hoor het wel..
 
ik kan er helaas niet bij zijn, heb een vrijgezellen feest. Het is wel verdomd dicht in de buurt moet ik zeggen...balen dat ik er niet bij kan zijn!!
 
Volkswagen  9N3 GTI 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!