Achterlichtprobleem

PoloRR

Nieuw lid
Al jaren rijd ik Volkswagen en zou ook niet weer anders willen. Eerder heb ik een Golf 2015 1.4, Polo 1.0 2019 en een Golf GTE uit 2017 gehad en dit is mij altijd bevallen
Sinds kort ben ik in bezit van een Polo GTI uit 2019 in de kleur Limestone Grey. De auto rijdt geweldig en ziet er ook super uit. Nu viel mij op dat het led gedeelte van mijn achterlichten aan en uitgaat bij gebruik van knipperlichten of gevarenlicht.
Dit lijkt mij niet normaal. Ik heb geen foutcodes of iets dergelijks bij het uitlezen. De lampen heb ik ook gecontroleerd of de juiste lampen zijn gebruikt.

In de bijlage is te zien welke gedeelte knippert/ aan-uitvalt.
 

Bijlagen

  • IMG_3963.png
    IMG_3963.png
    910.4 KB · Weergaven: 8
  • IMG_3964.png
    IMG_3964.png
    904.8 KB · Weergaven: 8
Laatst bewerkt:
Volkswagen  Polo AW Gti 
is er ooit aan de auto iets gedaan met coderen? of is dit spontaan ontstaan?
Zelf ben ik niet bezig geweest met coderen. Ik heb de auto net een week maar zover ik weet had de vorige eigenaar ook geen kennis over coderen maar dat kan ik niet met 100% zekerheid zeggen.

Het was mij eerst niet opgevallen maar het werd mij door een omstander vermeld.
 
Volkswagen  Polo AW Gti 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!