Slechte radio ontvangst

Ik heb al een flinke tijd (eigenlijk al bij aankoop) niet de beste radio bereik.
Nu naar verloop van jaren wordt het er niet beter op, lijkt me logisch anders om wordt toch nooit.
Nu uitgelezen komt dit eruit, wordt dat een nieuwe antennepoot, of complete antenne (antenne spriet lijkt nog niet zo raar)
 
Volkswagen  Polo 6R 
Is het de orginele radio die er in zit?
Na het vervangen van de orginele radio voor een Android auto radio heb ik een antenne versterker toe moeten voegen.
De radio die ik had heeft twee "coax" aansluitingen en de radio die ik nu heb heeft er een.
Vandaar dat er een versterker nodig was.
 
Volkswagen  Polo 6C 
Versterkertje bij de antennevoet kaduk. Antenne voet vervangen.
De technologie zal niet zoveel anders zijn. Versterker hoort zo dicht mogelijk bij de antenne en ground plane (het dak) te zitten. Check om zeker te zijn het schema rondom de antenne.

Overigens kan t mogelijk ook een beknelt stukje bedrading zijn verwacht van niet. Controleer er wel op.
 
Laatst bewerkt:
Volkswagen  Polo 6R 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!