safe vergendeling kijk instructie boekje

Hoi allemaal,

Elke keer als ik mijn auto uitzet krijg ik een melding:" let op safe vergendeling, kijk instructie boekje". Nu is gebleken als je 2x het dichtknopje drukt je hem op een veiligere manier afsluit. Dat deuren zijn namenlijk ook niet van binnen meer te openen. Maar de melding blijft de hele tijd terug komen wanneer ik hem uit doe. Is dit gewoon standaard zo dat die melding telkens terug komt? of kan je deze melding weghalen?

groetjes
 
Sjakie zei:
Als ik twee keer op de sluitknop druk staat mijn alarm uit...

Zo staat het niet in het boekje! Bij twee keer drukken is de "safe"-vergrendeling uitgeschakeld, dus kunnen de deuren met de handgrepen van binnenuit geopend worden.

Met de knop onderaan de B-stijl aan de bestuurderszijde kun je de afsleepbeveiliging en de bewegingsdetectie in de auto uitschakelen.

Het alarm zelf is NIET uit te schakelen wanneer de auto op slot is! Het is een klasse 3 alarm en dat mag nooit uitschakelbaar zijn.
 
@FlashredBM

Een af-fabriek alarm is helaas geen klasse 3 alarm. Twee keer drukken en het alarm is uit. Ik zal mijn boekje er nog eens bij pakken.
 
Sjakie zei:
@FlashredBM

Een af-fabriek alarm is helaas geen klasse 3 alarm. Twee keer drukken en het alarm is uit. Ik zal mijn boekje er nog eens bij pakken.

Ik heb een affabrieks alarm van VW en het certificaat dat erbij zit geeft aan dat het klasse 3 is? :P
 
Sjakie zei:
@FlashredBM

Een af-fabriek alarm is helaas geen klasse 3 alarm. Twee keer drukken en het alarm is uit. Ik zal mijn boekje er nog eens bij pakken.

Zeker wel! Ook ik heb een SCM-certificaat aangezien het een goedgekeurd klasse 3 alarm is.
 
SilencerNL zei:
Voor zover ik weet, zet je je interieur beveiliging uit, en zijn de deuren van binnen uit te openen als je 2x op het sluiten knopje drukt.

Nee, de interieurbeveiliging gaat pas uit als je op het knopje onderaan de B-stijl drukt (lampje wordt geel i.p.v. rood).
 
Van de site van SCM:

goedkeurnummer: AA030205
leverancier: PON'S AUTOMOBIELHANDEL B.V.

Systeem Type
WFS III, WFS IV and alarm system

Klasse
3

Voertuig Merk
Volkswagen

Voertuig Type
Polo 6R (2008-)

Af-fabriek
B
 
Alessandro zei:
Maar die melding van het dashboard is niet weg te halen??


ik had de melding ook in mijn scherm maar na dat ik mijn carjack heb in laten schakelen bij de dealer is het weg eerst ging er ook maar een portier open bestuurders kant daar werd ik gek van dus ook dat er af laten halen :lol:
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!