Originele Xenonverlichting achteraf inbouwen

Sjors

Nieuw lid
Ik kom het niet 1,2,3 tegen op het forum, dus bij deze mijn vraag. Via via (klinkt heel :evil: :evil: , i know) kan ik een setje orginele xenonlampen krijgen.

Nu heb ik een partij gevonden die deze lampen kunnen inbouwen. Is dit al eerder gedaan en zo ja, kan het achteraf wat problemen met zich mee brengen? Ik vind het echt super staan, maar wil niet over een paar maanden er spijt van krijgen.

Thanks.
 
Ik weet niet welke Polo je hebt.

Ik weet wel dat dit voor een Bluemotion wel kan, alleen dat er veel werk bij komt kijken en dat de inbouwkosten toch minimaal 600 Euro is. Tenminste, ik ken een bedrijf die dit voor 600 Euro voor je inbouwt.

Voor andere Polo's weet ik het niet.
 
kojak zei:
Kan iemand me vertellen hoe ik mijn fotos der op kan zetten alvast bedankt
Wanneer je klikt op reageer, zie je (als je naar beneden scrollt) upload plaatje. Via een andere site kun je dan de foto uploaden.

Je hebt trouwens ook een pb ;)
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!