Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Ik heb wel koplampsproeiers op de auto maar toen ik de auto kocht zat er geen Xenon in. Wat zou ik eventueel nodig hebben om dit wel in te bouwen? ch/lh?
Betreft een comfortline.
hier?nee de auto herrinnert zich niks meer. coming home leaving home wil alleen met bcm max (dus start/stop of xenon)
hier?Ik heb start/stop, weet niet of je dat bedoelt.
ja maar je antwoordt op brambk98 en msv heeft start/stophier?
hier?
Vandaar dat ik de BCM aanhaalde
Oke duidelijk, maar wat als ik geen licht/regensensor heb? Kan ik het dan alsnog werkend krijgen met een andere schakelaar met een licht sensor? Van Ali bijvoorbeeld of is dit oem in te bouwen bij iemand?Als je geen lenskoplampen hebt is dat het 1e wat ik zou adviseren als je xenon verlichting wilt.
Volgens mij is automatische hoogteregeling in dat bouwjaar niet verplicht (correct me if I'm wrong)
Dus zoals @iichel al zei, je BCM moet de het aankunnen, dus uitlezen en controleren.
Regen/licht sensor is een pre.
Zou je mij een linkje kunnen doen van de BT-variant?De schakelaar van Ali heb ik jaren gehad in mijn 9N3, werkt met een lichtgevoelige sensor.
Als je de BT variant neemt kan je via een app alles instellen.
Kan eventueel de link opzoeken.
Voor het OEM gedeelte zal je iemand anders van het forum moeten hebben, daar het origineel in de 9N/9N3 nooit geleverd is.
Ah cool! Wist ik niet bedankt heb hem besteld zal het aan je terugkoppelen als ik hem binnen heb! Zie wel dat ik even een oude telefoon moet gaan gebruiken van het werk voor de App haha
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.