Blackonblack :: 2012 Volkswagen 1.2 TDI

Het plan is onder andere nog om idd andere achter lichten te plaatsen, remtrommels zwart te
maken en 'm misschien nog ietsjes te verlagen.
bedankt voor de reacties!
 
Welkom Sjordeee,
donkere achterlichten zou hem zeker goed staan, maar wat dacht je van andere koplampen? Een setje H7 koplampunits kost iets van 200 tot 225 euro en je hebt echt een veel beter zicht in het donker. ;-)
 
@ graafie, dat is een aanpassing die ik ooit ga doen wanneer ik nog wat geld over heb maar wil eerst de rest geregeld hebben zodat ik in ieder geval tevreden ben over het uiterlijk!
 
"Een setje H7 koplampunits kost iets van 200 tot 225 euro en je hebt echt een veel beter zicht in het donker. :wink:"

@ graafie, dat is een aanpassing die ik ooit ga doen wanneer ik nog wat geld over heb maar wil eerst de rest geregeld hebben zodat ik in ieder geval tevreden ben over het uiterlijk!


Eehh...
jij verkiest uiterlijk boven veiligheid.?
Ach... dan is in ieder geval de laatste auto waar je in rijdt ook zwart !!
 
Eehh...
jij verkiest uiterlijk boven veiligheid.?
Ach... dan is in ieder geval de laatste auto waar je in rijdt ook zwart !!

Overdrijven is ook een kunst;)

Al ben ik wel met je eens dat menig schroefset duurder is dan h7 units.
Plus met H4's is ook veel te beginnen, mits je lichtelijk je fantasie gebruikt:mrgreen:

Verder staat je bak er lekker bij, mooie combi met die velgen ook!
 
VW  6R 
Alles kan later nog ;)
Iedereen zn eigen prio`s.
Lager is wel mooier maar ook duurder...
Naja we zullen het meemaken wat hij eerder doet ;)
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!