Airco leidingen isoleren

Jiskefet1984

Actief lid
Misschien een gekke vraag...
Mag de airco leidingen, die door de motor lopen en zichtbaar zijn, geïsoleerd worden met isolatiemateriaal die ook voor airco thuis gebruikt worden en daarna met geschikt tape (Nitto) de isolatie afplakken?

Ik heb net de buitenleidingen van mijn airco op het dak opnieuw moeten isoleren en ik heb nog isolatie over. Ik dacht gelijk aan "waarom zijn de leidingen in de motor gedeelte niet geïsoleerd. Je verliest daardoor wel koelte en zeker in een warme motorruimte, dat de aircopomp misschien nog harder moet werken"

Of is het een reden dat fabrikanten dat bewust al niet geïsoleerd hebben?
 
Laatst bewerkt:
Volkswagen  Polo AW Highline DSG 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!