verschil in motor codes

peterpan

Nieuw lid
Vraag..
De motor van mijn Polo 1.4 tdi Cross Over is kapot, gat bij 1e cylinder en drijfstang gebroken gebeurde gewoon op de snelweg, gisteren met 70 km per uur, polo is van april 2009 met 110.000 dz km.
altijd in onderhoud gehad en laatste longlife was bij 92.000, beetje vreemd deze schade en behoorlijk duur, ws een nwe motor..
Kan iemand mij vertellen wat het verschil is tussen een BMS en een BWB motor? In mijn polo zit een BWB motor. En of een BMS motor er in past?

En.. heeft iemand er heel misschien een motor... :-)
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Dat is wel heel erg balen en erg veel km staan er niet op de teller. Dan mag de drijfstang toch nog niet kapot gaan maar als je op internet zoekt zie je dat dit toch wel vaker gebeurd.
Heb je nog geinformeerd naar een coulance regeling waarbij de importeur een deel van de kosten betaald?
Verder kun je eens informeren bij Holthuizen Motor Revisie - Home wat bij hun een revisie of ruilmotor kost. Ze geven aan alle gangbare VAG motoren te ondersteunen maar de 1.4 TDI staat niet in hun voorkeur lijstje.
 
Ik zou toch wel even aankloppen bij PON. Misschien dat zij wat voor ej kunnen betekenen want binnen 4 jaar blok naar ze schrootje is wel erg vreemd.
 
Volkswagen  Polo 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!