Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
BCM van een T6 + je hebt de knopjes nodig die met het art nr beginnen 1k84 of 1Cartronics den Haag.
Maar wil je de lampen op je stuur laten werken.
Komt er ook nog een nieuwe bcm bij.
@6RMike dit heb jij toch laten doen?
Vastechnics in Zeist even bellen plannen meteen afspraak met je in voor kundig montage.Cartronics aan de lijn gehad. Zouden appen voor een afspraak, hoor maar niks. Iemand nog een idee? Of iemand die het zelf doet hier
Dankjewel! Heb nu Zeist inderdaad ingepland. Heb jij een 06 van Ali??Stuur @AliP even een bericht, hij kan dit doen voor een goede prijs en is zeer kundig. Heeft dit in het verleden ook voor mij gedaan.
Dankjewel! Heb nu Zeist inderdaad ingepland. Heb jij een 06 van Ali??
Haha gedaan!! Sorry Alistuur hem even een PB om te vragen om zijn 06. Hij heet overigens geen Ali![]()
Is het niet een idee om eerst over de prijs te orienteren, voordat je een afspraak laat vast leggen?Dankjewel! Heb nu Zeist inderdaad ingepland. Heb jij een 06 van Ali??
Heb je al een mf stuur?dus als je zelf de materialen heb , dan instaleren ze deze incl evt extra draden trekken rond de 80 euro ?
Hij een 6c Kan je complete module kopen op ale express.dus als je zelf de materialen heb , dan instaleren ze deze incl evt extra draden trekken rond de 80 euro ?
wat dan?Hij een 6c Kan je complete module kopen op ale express.
Rond de 60 euro.
Hoef je geen stuur te wisselen
Als je iets doet, moet je het natuurlijk wel goed doen!Dat niet persee! Dankjewel
Je bekijkt het forum op dit moment als gast. Als gast op dit forum kun je veel berichten gewoon lezen, maar je hebt niet de volledig toegang tot alle inhoud.
Wil je wel alles kunnen zien en kunnen reageren op topics , dan zul je je eerst moeten registreren op ons forum.