Chiem's 6R

Merk
Volkswagen
Model
Polo 6R
Uitvoering
Trendline
Kleur
Shadow Blue
Bouwjaar
2010
Bedankt Ruittie,

Jazeker, moet nog de bochtenverlichting activeren, achteruitrijcameraatje erin en activeren, carkit in de RNS315 inbouwen en ga zo maar door.
Was allereerst op zoek naar een zilvergrijze, maar toen deze op m'n pad kwam, was ook ik snel verkocht :)
 
[MENTION=4595]scilly[/MENTION]; Thanks! :mrgreen:
Zojuist is de interface module voor de achteruitrijcamera gearriveerd. Nu nog maar wachten op de camera zelf...

zdxo.jpg
 
Bijna 2 dagen heb ik moeten puzzelen en sleutelen, maar gisteravond was het dan zover. Hij werkt fenomenaal!
Wat bij mij prioriteit 1 is, is dat alles netjes weggewerkt zou worden. Daar is de meeste tijd in gaan zitten. Alle plastic kappen (voorzichtig) lostrekken, kabeltjes er achter en het dashboard in, plastic weer terug, achterlicht open, kabeltjes solderen... en ga zo maar door . Vermoeiend maar erg leuk :)

xopy.jpg
 
Hoi deMercer,

Hij gaat alleen licht vertekenen als je ergens heel dichtbij staat (binnen de 15 centimeter), maar dat is logisch; het blijft een kleine fish-eye lens. De camera is weggewerkt in de kentekenplaat verlichting en voor de volledigheid heb ik gelijk maar een plaatje geschoten:)

kaub.jpg


j3qp.jpg
 
Is een groot (positief!) verschil met de camera in onze Auris. Die zit een heel stuk hoger (in de achterklep), en vertekent daardoor stukken meer. Dit lijkt me prettiger.
Zoals Ruittie al zegt: veel plezier ermee!
 
-  - 
xopy.jpg


Wouw !! nu ik dit zie. Zou ik ook wel zo'n achteruit rij camera willen hebben. Mooi werk man. Heb je deze zelf geplaatst ? Nette afwerking is het belangrijkst inderdaad !! Daar ben ik ook groot voorstander van.
 
[MENTION=4809]Robbie - Robbie[/MENTION]; Jazeker, zelf geplaatst. Als je rustig de tijd neemt om alles uit te zoeken is het ook zo simpel als het maar zijn kan, maar je moet weten wat je doet en hoe je het doet. De enige kabels die je ziet zitten bij de achterstoel maar je moet je best doen om ze te spotten. (Daar lopen de kabels vanuit de linkerachterhoek, onder de stoel door naar een van de plastic liners)
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!