2010 Volkswagen Polo 1.4

Dank je! Binnenkort volgen er foto's. Ik heb hem nog maar een paar weken en nog geen tijd gehad om foto's te maken. De polo bevalt tot op heden erg goed. Ik hoop hier op het forum een leuke en vooral leerzame tijd te hebben
 
Ik heb er een Parrot MKi9100 in laten zetten en wil in ieder geval nog lichtmetalen velgen en verstralers aanschaffen. Verder eerst maar eens wat kilometers maken.
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!