1.4 fsi

Jafrano

Nieuw lid
Heeft iemand ervaring met deze motor? Ik kan voor een leuk prijsje een polo 1.4 FSI sport uit 2005 kopen alleen heb geen ervaring met deze motoren. Deze motor heeft namelijk een distributieketting. Dus onderhoudsvrij?
 
Spanners van de distributie willen wel eens kapot gaan. Als die het begeeft gaat de keting uitrekken en ga je een ratel krijgen en kunnen er grote kosten optreden door die uitrekking.
Er is een verbeterde versie van op de markt, eens horen of het al een aangepaste ketting is.
 
Terug
Bovenaan
  AdBlock gedetecteerd
Wij snappen dat advertenties op de website niet leuk zijn, echter het draaiend houden van de website is helaas niet gratis. Wij hebben jaarlijks kosten aan de software licenties en het draaiend houden van de server. Wij zouden het erg op prijs stellen als je de ad-blocker wilt uitschakelen voor onze community zodat het voor iedereen gratis toegankelijk blijft. Voor nog geen 50 cent per maand kun je ook je account upgraden als je geen reclame wilt zien!